Új!Elindult honlapunk!

Sport

Nagy csatában győzött a Cegléd

1 Mins read

A Cegléd nagy csatában, négy ponttal verte az MTK-t a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén. A Nemzeti Sport tudósítása.

VBW CEKK CEGLÉDTFSE-MTK 93-89 (27-18, 22-19, 26-28, 18-24)

Edző: Magyar Bianka

Az eredmény alakulása. 3. perc: 6-3. 7. p.: 19-12. 13. p.: 33-18. 16. p.: 35-25. 19. p.: 47-34. 23. p: 53-48. 26. p.: 62-54. 34. p: 79-76. 39. p: 91-87

MESTERMÉRLEG

Kosztasz Keramidasz: – Látványos és egyben szoros mérkőzést játszottunk, ahol mindkét csapat 90 pont körül dobott. Jól kezdtünk, de a második félidőben akadt kis problémánk az ellenfél zónavédekezésével, illetve azzal, hogy szinte már lehetetlen hárompontosokat dobtak. A végjátékra azonban megtaláltuk az ellenszert és fontos győzelmet arattunk.

Magyar Bianka: – Úgy gondolom, három negyeden keresztül kiváló kosárlabdát játszottunk, három játékosunk megint megállíthatatlan volt, de kellett volna még egy kiugró teljesítmény. Ott ment el a mérkőzés, hogy nem tudtunk úgy kezdeni, ahogy szerettük volna.