Új!Elindult honlapunk!

Városháza

Polgármesteri tájékoztató felüljáró kerékpársáv

1 Mins read

Múlt év végén jeleztük, hogy idén tavasszal elkezdődik a Jászberényi úti felüljárón a kerékpársávok kialakítása. Tegnapelőtt egyeztettünk a tervezőkkel, illetve tegnap a Volánbusszal. Március második felében elindul a beruházás.

Korábban a kivitelezők azt tervezték, hogy félsávos útlezárás mellett, jelzőlámpával, váltakozó irányba biztosítják a forgalmat a felüljárón. Most azonban a szakemberek javaslatára úgy módosul a forgalom, hogy a városból kifelé folyamatos lesz a közlekedés, a várost azonban, ahogy múlt év ősszel kerülővel lehet csak megközelíteni, az Ipartelepi út-Külső Kátai út irányába, illetve a Budai út felől.

A gyalogosok és kerékpárosok az építkezés alatt zavartalanul használhatják a felüljárót. A felújítással járó forgalomkorlátozás alatt kérem megértésüket és türelmüket.

Csáky András
polgármester

Hasonló hírek
Városháza

Felhívás Cegléd város településrendezési eszközei felülvizsgálatának előzetes tájékoztatási szakaszáról

3 Mins read
Ezúton tájékoztatom Cegléd Város lakosságát, Városunkban székhellyel-, telephellyel rendelkező gazdálkodó szervezeteket, Városunkban működő érdekképviseleti szerveket és civil szervezeteket-, és – az Országgyűlés…
Városháza

Lakossági tájékoztató korlátozó intézkedések lépcsőzetes feloldásának első üteméről

2 Mins read
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy 2021. április 7. napján hatályba léptek a védelmi intézkedések lépcsőzetes feloldásának első fokozatáról szóló 144/2021. (III. 27.) kormányrendeletnek a kettőmillió-ötszázezredeik…
Városháza

Aszaló utca ideiglenes lezárás

1 Mins read
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a BÁCSVÍZ Zrt. vízvezeték építési munkálatokat végez Cegléd, Aszaló utcában 2021.04.12. hétfőtől, előreláthatólag 2021.06.30. szerdáig. A munkálatok…