Új!Elindult honlapunk!

Sport

Asztalitenisz Pest Megyei Diákolimpia

1 Mins read

A ceglédi körzeti verseny győztesei Gödöllőre látogattak, ahol nagyon szép eredményeket értek el. Az alsósok nem igazolt kategóriában Gergye Zoltán első versenyén a harmadik lett, úgy hogy csoportját két győzelemmel megnyerte, majd a döntőbe jutásért szoros mérkőzésen kapott ki 3:1 arányban.

Füle Péternek nehéz dolga volt, hiszen a legnépesebb mezőny náluk volt, négy csoport is kialakult. Ő is jó versenyzéssel megnyerte csoportját, majd 4 közé erős ellenfelet kapott és a gödöllői rivális jutott tovább. Telek Kristóf már az igazoltaknál bizonyíthatott, ahol 5-ös kört játszottak és a – kezdeti bizonytalanság után – papír formának megfelelően 2. lett.

Ungureán Dorka csupán 1 meccset játszott és simán győzve jutott ki az országos döntőre. Unghváry András kicsit nehezen lendült játékba, de végül ő is papírforma eredménnyel zárt, hiszen az első és a második helyezett is felnőtt NB I és II-ben játszanak, míg ő NB III-ban pallérozódik. Ettől függetlenül volt esélye játszmát nyerni ellenük.

Asztalitenisz Pest Megyei Diákolimpia Gödöllő 11.04.